Sortiment

Hrany ABS

Hrany nabízíme v provedení unibarvy, dřevodezény a designové hrany. Hrany jsou v provedení hladkém, perlička, gravír a u některých vybraných dezénu dodáváme i vysoký lesk. Je možné tyto hrany dodávat i s nánosem lepidla. Tyto hrany jsou velmi trvanlivé vůči mechanickému oděru, proti vodě a kyselinám a mají vysoký stupeň estetické úrovně a jsou barevněstálé . Hrany dodáváme v tloušťkách 0,5 0,7 0,8 1, 1,5 a 2 mm i zakázkově 3 mm. Nejpoužívanější nabízené šířky: 22, 25, 28,32 a 42 mm. Na přání zákazníka jsme schopni dodat i jiné šířky a to os 15 mm až 400 mm v nabízených dezénech. ABS hrany jsou vysoce identické k laminovaným deskám předních českých i zahraničních výrobců. Tyto hrany splňují veškeré nejpřísnější ekologické normy EU.

Lamino hrany

Tyto hrany jsou vyrobeny z impregnovaných lakovaných papírů. Hrany dodáváme s nánosem tavného lepidla a bez tavného lepidla. Hrany jsou vysoce identické k laminovaným deskám předních českých i zahraničních výrobců. Provedení lamino hran je v hladkém, perlička nebo gravír. Nejpoužívanější nabízené šířky: 15, 22, a 45mm. Rovněž na přání zákazníka dodáme i atypické šířky těchto hran. Nanášíme tři barevné odstíny lepidla a to krémové, bílé a černé. Tavné lepidlo nanášíme i na dodaný materiál zákazníka.

Hrany dýhové

Jsou vyráběny z krájených dýh, které jsou napojovány tzv. bleskovou spáru, která zajišťuje vytvoření nekonečného pásu a tím jsou tyto hrany dodávány v kotoučích. Dýhové hrany jsou broušené a mohou být dodávány s lepidlem nebo bez lepidla, kde rubová strana je opatřena zpevňujícím tzv. flísem. Také nabízíme vrstvené dýhové hrany tloušťky 2 mm i na objednávku 3 mm. Také tyto hrany mohou být opatřeny nánosem tavného lepidla. Hrany vedeme v šířkách 17, 23, 30, 35, 43, 50, 60 a 65 mm v tloušťce cca 0,7mm. Vrstvené dýhové hrany jsou v šířkách 22, 24, 32, 34 a 42 mm. I u těchto hran je možné objednat i atypickou šířku.

Lepidla

Naše firma nabízí od firmy Jowat tavná, disperzní, plošná, kontaktní, montážní a konstrukční lepidla. Tavná lepidla jsou dodávány v balení pytel po 25 kg. Disperzní a konstrukční lepidla jsou po 1, 5, 10 a 25 kg. Polyuretanová a epoxidová lepidla dodáváme v balení 1 kg.

Čistící prostředky

Při olepování nábytkových dílců nábytkovými hranami někdy zůstávají mezi dílcem a hranou nepatrný zbytek lepidla, který lze odstranit ručním čističem RI 408, který dodáváme v balení 1, 5 a 30 litrů.

Objednávky přijímáme telefonicky, faxem, písemně, e-mail.

Sortiment zboží stále rozšiřujeme.

Objednávky vyřizujeme do 24 hod. Zboží zasíláme na dobírku obchodními balíky, sběrnou službou.

Na požádání zašleme ceník veškerého námi nabízeného sortimentu.